Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych w iPanek

Wynajem długoterminowy samochodów to nie tylko opcja dla przedsiębiorstw. Firma iPanek oferuje także wynajem długoterminowy dla osób fizycznych. Jest to oferta, która spotkała się z zainteresowaniem przede wszystkim osób, które zastanawiają się nad zakupem pewnego modelu samochodu, jednak zanim to zrobią, chcieliby przetestować samochód w celu oceny, czy inwestycja jest warta zachodu.

iPanek umożliwia swoim klientom wynajem samochodów na kilka dni, miesiąc, a nawet rok. Sam decydujesz, jak długo chcesz testować samochód, masz też możliwość zmiany modelu na inny, jeżeli uznasz, że wybrany pojazd nie odpowiada Twoim oczekiwaniom.

 

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem długoterminowy dla osób fizycznych w iPanek?

 

Firma iPanek znana jest z tego, że stara się dostosować ofertę idealnie do wymagań klientów. Wynajem długoterminowy to najbardziej elastyczna propozycja firmy. Stawiając na tę opcję, masz do wyboru szeroką flotę pojazdów, z której możesz wybrać pojazd, który chcesz wypróbować lub wykorzystać do własnego użytku. W ramach pakietu specjalnego, wraz z ratą samochodu, otrzymujesz:

  • całodobową obsługę w ramach assistance;
  • okresowe przeglądy;
  • samochód zastępczy w przypadku awarii lub kolizji;
  • polisę ubezpieczeniową na życzenie.

 

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych to również świetny sposób na to, aby móc korzystać z nowoczesnego, komfortowego samochodu, na którego zakup nie można sobie pozwolić. Oferta wynajmu nie zobowiązuje klienta do wykupu samochodu po zakończeniu umowy, dlatego nie trzeba martwić się o duże opłaty końcowe.

 

Wynajem długoterminowy dla osób fizycznych – jak skorzystać?

 

W iPanek, chcąc nawiązać umowę wynajmu długoterminowego dla osób fizycznych, wystarczy wypełnić krótki formularz i wskazać segment auta, który ma stać się przedmiotem umowy. Następnie przedstawiciel firmy skontaktuje się z klientem i podczas rozmowy wyjaśni szczegóły współpracy i odpowie na wszystkie pytania.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

dziewięć + 5 =